GERFLOR MİPOLAM COSMO

  • Grup T =>en iyi aşınma direnci
  • Ayrıcalıklı ve patentli Evercare yüzey koruma kürü=>kolay bakım, ömrü boyunca cila gerektirmez, lekelenmelere karşı yüksek dayanım gücü  18 yarı yönlü renk ve desen özgürlüğü
  • Modern Mat yüzey
  • Üretimden 28 gün sonra TVOC değeri <10µg/m3=> İç hava kalitesi

● Gerflor Vinil döşeme MIPOLAM COSMO tabaka halinde gelir, kalınlığı boyunca renkli olan yarı yöne sahip tasarımı hoş bir mat görünümde bulunur, bu vinil döşeme orta ve yüksek trafik alanlarına uygundur.

● UV lazer geçişi ile elde edilen en son yüzey işlemi Evercare ™ ile işleme tabi tutulur ve genellikle hastane sektöründe kullanılan Betadine, erozyon ve Hidro-alkolik çözeltilere karşı en iyi direnci sağlar.

● Bu döşeme% 45 mineral,% 22 oranında tükenmez malzeme ve% 25 geri dönüştürülmüş% 100 kontrollü malzemeden oluşur, formaldehit ve ağır metal içermez.

● Döşeme son derece düşük VOC emisyonlarına sahiptir, Avrupa standartlarından 40 kat daha düşüktür [28 gün ISO 16000-6’dan sonra <<10µg / m3 TVOC].

● Bu döşeme anti-statiktir [<2KV], << 0.02mm değerinde artık girinti. Döşeme P Grubu aşınma derecesi ve Bfl-s1 yangına dayanıklılığıdır.

GERFLOR MİPOLAM COSMO ÜRÜN RENKLERİ

GERFLOR MİPOLAM COSMO TEKNİK DOSYALAR